Co niszczy nasze nagrania VHS i miniDV?

Czynników wpływających na trwałe uszkodzenie materiału zapisanego na kasetach VHS oraz miniDV jest bardzo wiele. Nagrania zamieszczone na kasecie moga ulec trwałemu zniszczeniu nie tylko przez mechaniczne uszkodzenianośnika, ale co zdarza się zdecydowanie częściej, uszkodzenia na które nie mamy wpływu. . Najczęściej do uszkodzenia nagrań dochodzi przez działanie pól magnetycznych, wilgoci, skrajnie wysokich i niskich temperatur i kurzu. Dodatkowo taśma kasety z każdym dniem traci swoje właściwości przez co jednocześnie tracimy zapisany na niej materiał Video. Jest to proces stosunkowo szybki i co gorsze - nieodwracalny. Dlatego też, istotne jest aby na przegranie swoich kaset video na DVD zdecydować się jak najszybciej. Płyty DVD są zdecydowanie bardziej odporne na warunki atmosferyczne.

 

Zarchiwizowane przez nas nagrania można odtwarzać nie tylko na odtwarzaczu DVD podłączonym pod telewizor, ale również na każdym komputerze w którym znajduje się odtwarzacz DVD - który jest obecnie standartową opcją każdego komputera.Jak można złożyć zamówienie ?

Aby złożyć zamówienie wystarczy przynieść do naszego sklepu kasetę którą chcą państwo przegrać. Termin realizacji zamówienia to ok. 2 dni.

 

Dlaczego skorzystać z usług Foto-Mix?

Nasze usługi charakteryzuje nie tylko atrakcyjna cena, ale także ich wysoka jakość. Pracujemy na najwyższej jakości sprzęcie do przegrywania kaset VHS oraz miniDV na nośniki DVD.

Jesteśmy przekonani, że będą Państwo zadowoleni.

 

Wszelkie szczegóły oferty dostępne u sprzedawcy.

Serdecznie zapraszamy!

 

TOP