Wywołujemy zdjęcia w jakości HD, czyli zdjęcia o zdecydowanie podwyższonej jakości wydruku. Twoje zdjęcia wywołane zostaną na nowoczesnej maszynie wywołującej zdjęcia w jakości HD. Wywołując Twoje zdjęcia, poprawiamy te które są niedoświetlone, lub prześwietlone. Decydując się na zdjęcia w Foto-Mix stawiasz nie tylko na cenę, ale także na wysoką jakość!


Odbitki wykonywane u nas charakteryzują się doskonałą reprodukcją kolorów (m.in. naturalnym oddaniem kolorów skóry) i wyjątkową ostrością. Zdjęcia czarno-białe zawsze takimi są, składając się wyłącznie z czerni, bieli i odceni szarości.
Stale kontrolowany proces chemiczny w połączeniu z fachowym podejściem do kwestii zarządzania kolorem pozwalają osiągnąć znakomite przejścia tonalne oraz powtarzalność wyników.

Wyróżnia nas nie tylko najwyższa jakość, ale też niskie cenyCzy różnica między zwykłymi odbitkami a odbitkami HD jest widoczna?

Tak! Sekret zdjęć wywołanych maszyną HD tkwi właśnie w szczegółach. Jeśli zdjęcie jest wykonane przez profesjonalistę różnica przy małej odbitce może być ciężko zauważalna jednak przy słabszych zdjęciach lub gdy wywoływane są one w dużych formatach różnica jest widoczna na pierwszy rzut oka. Większość zakładów fotograficznych oferuje wywoływanie zdjęć w rozdzielczości 320 dpi. Nasz zakład oferuje zdjęcia w rozdzielczości 640 dpi i na specjalnie przystosowanym do takiej rozdzielczości papierze.Jak opisać jakość HD na konkretnych przykładach w fotografii?

Liście drzew mają ostrzejsze kontury i można je wyodrębnić z całej masy zieleni, twarze są trochę gładsze. Drobne elementy są wyraźnie ostrzejsze niż w przypadku standardowych odbitek. Różnice te są tym bardziej zauważalne im większego formatu jest odbitka.


TOP