Profesjonalna obróbka cyfrowa i retusz zdjęć

Świadczymy usługi z zakresu szeroko pojętej obróbki graficznej i retuszu fotografii. Grafiką komputerową zajmuję się od kilku lat. Obróbkę zdjęć wykonujemy na zaawansowanym oprogramowaniu.

W jaki sposób pracujemy nad zdjęciami

Zdjęcia poddajemy zarówno podstawowej, jak i zaawansowanej obróbce komputerowej - w zależności od tego, jaki jest oczekiwany efekt finalny. Nad każdym zdjęciem pracujemy w sposób dokładny i skrupulatny. Oferujemy poprawę praktycznie każdego rodzaju fotografii poprzez dokonanie różnego rodzaju modyfikacji, takich jak m.in.:

● korekta jasności/kontrastu;
● korekta nasycenia kolorów;
● poprawa balansu bieli;
● usuwanie ze zdjęć tzw. szumu (ziarna);
● korekta ostrości;
● w przypadku zdjęć osób: wygładzanie twarzy, tuszowanie zmarszczek, usuwanie niedoskonałości skóry, usuwanie tzw. efektu czerwonych oczu, zmiana koloru oczu, wybielanie zębów, powiększanie piersi, korygowanie kształtu brwi, nosa, ust, uszu itp.;
● zmiana kolorystyki zdjęcia (np. konwersja do odcieni czerni i bieli, konwersja do sepii, dodawanie kolorystycznych efektów specjalnych itp.);
● tuszowanie niepożądanych elementów na zdjęciach;
● usuwanie/modyfikowanie/zamiana tła;
● tworzenie efektu starej fotografii;
● zmniejszanie głębi ostrości na zdjęciach;
● dodawanie ramek;
● dodawanie przeźroczystych znaków wodnych;
● przygotowywanie zdjęć do wydruku;

Sposób realizacji zlecenia

Proszę przynieść do naszego sklepu nośnik ze zdjęciami które mają zostać poddane obróbce a jeśli zdjęć jest więcej niż jedno zapisać na kartce co chcą Państwo na danym zdjęciu poprawić. Zdjęcia można także przesłać na nasz adres e-mail (sklep@foto-mix.net.pl).

TOP